بازرگانی علیا

عرضه کننده خوراک دام و طیور

در انتهای همین صفحه


دستورالعمل مهم ارسال سفارشات

خریداران محترم توجه بفرمایید: لازم به ذکر است آدرسهای ذرت دریافتی برای سفارشهای رسیده به این شرکت نباید با سامانه ثبت گمرکی و سامانه جامع انبارها مغایرت داشته باشد. برای حصول به این موضوع باید هرآن چه در برگه سفارش ثبت شده است عیناً در سامانه ثبت شده باشد تا سفارش به آدرس بارنامه ارسال شود. در غیر این صورت آدرسهای سفارش مشتری در سامانه گمرک اعلام بار نمی‌شود.

بر این اساس لازم است این سفارشها را پیش ارسال به این دفتر کنترل کنید. همچنین این الزام وجود دارد که از طرف شما به تحویل گیرنده کالا اعلام شود پته‌های مربوط به خود در سامانه گمرک را بلافاصله پس از تحویل کالا تأیید نمایند، در غیر این صورت آدرس محل تخلیه در سامانه گمرک از سوی مراجع زی ربط قفل می‌شود و ارسال مجدد کالا تا تأیید کامل اطلاعات انجام نمی‌گیرد.

***‌ همچنين لازم به ذكر است ارسال تصوير پروانه بهره برداي تاريخ دار و معتبر واجب است و اين شركت طبق قوانين از ارائه و فروش بار به افراد حقيقي و حقوقي كه داراي پروانه بهره برداري نميباشند معذور است.

ثبت شناسه ملی مشتریان در سامانه گمرک شامل اقلام داخلی اعم از دان آماده کلهر دانه جنوب و کنجاله‌های تولید داخل و سویا نابدانه و سویا کلهر امام و سویا کلهر کرمانشاه و انواع ذرت و سویاهای ایرانی نمی‌شود و این اقلام بدون ثبت شناسه ملی در سایت مذکور امکان سفارش و ارسال طبق سنوات قبل خواهد داشت.

آدرس سامانه جامع مدیریت کالا و خدمات پس از ترخیص (سامانه گمرکی): http://wms.irica.co

آدرس سامانه جامع انبارها و مراكز نگهداري كالا https://www.nwms.ir/


شنبه، ۲۰ خرداد ماه ۱۳۹۶