بازرگانی علیا

عرضه کننده خوراک دام و طیور

در انتهای همین صفحه


مرغ ارزان می شود. آخرین تحولات بازار مرغ و انواع مشتقات آن

یوسف خانی گفت: با توجه به شرایط موجود در بازار پیش بینی می شود که در روزهای آتی قیمت مرغ در بازار با روند کاهشی روبرو شود.

مهدی یوسف خانی رییس اتحادیه پرنده و ماهی در گفتگو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، از افزایش ۱۰۰ تومانی نرخ مرغ در بازار خبر داد و گفت: امروز نرخ هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری ۵ هزار ، مرغ آماده به طبخ در کشتارگاه ۷ هزار ، توزیع درب واحدهای صنفی ۷ هزار و ۱۵۰ و خرده فروشی ۷ هزار و ۸۵۰ تومان است.

به گفته وی نرخ هر کیلو ران مرغ با کمر ۶ هزار و ۸۵۰ و ران مرغ بدون کمر ۷ هزار و ۸۵۰ تومان است.

یوسف خانی با اشاره به نرخ سایر مشتقات آن افزود: نرخ هر کیلو سینه با کتف ۱۳ هزار ، سینه بدون کتف ۱۴ و فیله مرغ ۱۷ هزار تومان است. رییس اتحادیه پرنده و ماهی اتحاد مرغداران با یکدیگر مبنی بر کاهش عرضه مرغ به کشتارگاه ها را دلیل اصلی افزایش قیمت مرغ در روزهای اخیر اعلام کرد. وی ادامه داد: علی رغم کاهش تقاضا، مرغداران در برخی روزها برای بازار گرمی و ترس از کاهش قیمت از عرضه مرغ به کشتارگاه ها امتناع می کنند.

یوسف خانی در خصوص قیمت مرغ در روزهای آتی گفت: با توجه به شرایط موجود در بازار پیش بینی می شود که در روزهای آتی قیمت مرغ در بازار با روند کاهشی روبرو شود.

 

منبع: خبرنگاران جوان


یکشنبه، ۱۲ آذر ماه ۱۳۹۶